Viimsi Aasta Naine on Pranglilane Carmen Ott!

aprill 10, 2010
http://i44.tinypic.com/iq8sax.png
Foto: Viimsi Teataja
Pranglisaarte Külaühing MTÜ esitas oma kandidaadiks Carmen Oti.

“Carmen on Prangli saare elanik juba sajandi algusest, tal on 14-aasta vanune tütar Cärol ja abikaasa Tae,” seisab soovituskirjas. “Tema suuremaks ettevõtmiseks meie saarel on kindlasti muuseumi rajamine oma nõu ja jõuga, abikaasa ja saareelanike
osalise kaasamisega. Ta teeb tihedat koostööd Viimsi Muuseumidega.” Carmen on kirjutanud mitmeid edukaid projekte (esmaabi-, restaureerimis-, tikkimis-, õmblus- ja siiditrükikursused, väljasõidud jm), mis said teoks juba enne, kui ta Prangli Rahvamaja projektijuhi ametit pidama asus. Carmen on ka Kodukant Harjumaa juhatuse liige. Ta suhtub haruldaselt pühendunult oma ettevõtmistesse, eriti Prangli külaelu edendamisse ja muidugi oma töösse rahvamajas.
Tähtsal kohal on tal pereliikmed, keda ta väga armastab. Carmen on hämmastavalt ettevõtlik ja väga teadlik uute projektide leidmisel ja nende kirjutamisel.

Tema sulest ilmuvad Viimsi Teatajas pidevalt artiklid Pranglil toimuvast ja tõenäoliselt ei ole ainsatki
sündmust, milles ta ise ei osale.
Ta on oma naiselikkuse juures ka džuudo meister.
Kõik kolm kandidaati said kaunid käsitsi maalitud sallid, mis on juba selle tiitliürituse traditsioon.

Aasta naine sai ehtekunstnik Anneli Tammiku kauni prossi. Hotell Athena kinkis vautšeri ööbimisega kahele inimesele, Viimsi Peokeskus tasuta peosaali ja saunakompleksi kasutamise, Viimsi valla poolt andis lilled abivallavanem Urve Palo ja kingiks “Maria Laidoneri kokaraamatu”, tervitusi ja lilled tõid Viimsi Lions Klubi esindajad.

Tiitli saaja ise kinnitas veel tükk aega hiljem, et see tundub talle uskumatu.

Kümme aastat tagasi saarele maja ostes ei teadnud ta Pranglist midagi. Nüüd kaks talve seal ka talvitunud Carmen rõõmustab, et muuseum teoks sai. Mullu juunist oktoobrini käis seal tuhat külastajat.
Carmenil on palju plaane, oma tahtejõu ja energiaga tõmbab ta ka kõige pikaldasemad saareelanikud oma ettevõtmistesse kaasa.               Annika Poldre

ROHKEMAT LOE SIIT! VAJALIK ADOBE PLAYER!

Kommentaarid: 3

Katrin Roop
aprill 11, 2010
Palju õnne Carmen!
Tervitusi "lõunast", Mõnistest.
Ääremaa Noored
kimmo tann
aprill 19, 2010
ma annaks kohe sajandi naise tiitli aga et viimsis....
Heli Siller
aprill 28, 2010
Jõudu Eestimaa vägevatele naistele!
Email again:

Lisa kommentaar

Nimi
E-mail
Kommenteeri