ISESEISVUSPÄEV JA VASTLAPÄEV

märts 04, 2010
http://www.prangli.ee/images/stories/suusad.JPG
Vastlapäeva suusatajad 16.02
http://i47.tinypic.com/27zm1rk.jpg
Pidulik rahvamaja 24.02
16.02 - vastlapäeval toimusid järjekordsed traditsoonilised potkakelgu ja suusatamise võistlused. Võistlusest võtsid osa nii koolilapsed kui ka täiskasvanud.
Potkajaid oli kokku seitse,  nii et ühekorraga kõik võistlejad tee peale lihtsalt ära ei mahtnud, seega võisteldi kaks korda. Esimesteks potkasid end Linda ja Risto.
Samuti osutus väga populaarseks suusatamine, millest võttis osa samuti seitse võistlejat. Suusavõistluse võitis suure edumaaga  Taavi Linholm.
Väiksemal rajal tuli ainukese võistlejana oma vanuseklassis esimeseks Mattias Linholm.
Pärast võistluseid said kõik koos rahvamajas vastlakukleid ja hernesuppi süüa. Seal samas jagati kõikidele osalejatele ka vastlapäeva medalid.
HÕISSA - VASTLAD OLID TOREDAD!

----------------------------------------------------------------------

24.02 hõisati kõikijal Eestis sini-must-valge lipp. Samuti lehvisid sel päeval ka Pranglil kõikijal  Eesti lipud.  Eesti Vabariik sai sel aastal juba 92-aastaseks ja selle puhul toimus Prangli rahvamajas ka aastapäeva tähistamine. Ürituse algul lauldi laulu ja pärast seda lõikas Maret Klaamas maitsva küpsisetordi lahti. Seejärel avati ka suure plumpsuga esimene shampuse pudel. Muidugi sai aastapäevapeol ka morssi. Ning ei tohi jätta märkimata ka maitsvat ODRAKARASKIT.

Muidugi tähistati ka koolis Eesti Iseseisvuspäeva. Õpetaja Helju Pärnamaa rääkis Eesti ajaloost ja muudel Eesti teemadel, samuti kuulati isamaalisi laule. Pärast seda vaadati filmi, mis näitas erinevaid Eesti paiku ja kohti.  

Igal juhul PALJU ÕNNE EESTILE!!!


PILTE:

http://i50.tinypic.com/2u6ep1f.jpg
Pidulik Eesti sünnipäeva laud rahvamajas.


Potkajad Karl, Maarja, Linda ja Eda.

Email again:

Lisa kommentaar

Nimi
E-mail
Kommenteeri