KAUP ON KOHAL!

jaanuar 30, 2010
Toidukaubad saarel. Foto: Igor Ligema
Foto: Igor Ligema
Eile (29.01) siis saabus ka kaup saarele. Kuid mitte helikopteril vaid hoopis laevaga.
Laevaga said saarele ka eelmisel päeval kopterilt maha jäänud elektrikud. Kes ei jäänud maha mitte selle tõttu, et TV3 peal oli, vaid hoopis suure hulga tööriistade tõttu mis kopteri nõuete vastu olid.
Saarel siiski pood tühi ei olnud nagu TV3 uudiste saates üks naisterahvas karjus. Kaupa oli ja nälga veel näha polnud. Aga kindlasti oli kasuks ka eilne kauba tulek, sest täitusid piima, vorsti ja leiva-saia letid.
Kell 15.00 kui kauplus avati oli kogunenud ukse taha päris palju rahvast kes siis oma toiduvarusi taas täiendasid. Viimati tuli kopteril rahvast vedada 2 aastat tagasi.
"Härra Kiisleri kutsusin siia regionaalminstri, et ta tutvuks selle laevaolukorraga mis praegu toimub. Tema käis 7ndal jaanuaril siin samas, umbes sarnase ilmaga ja vangutas ka pead nähes seda Helget siin kui polaarlaeva jääpurikatesse upununa. Uue aluse ootamisega võib minna kuni 3 aastat ning sellepärast otsitaksegi juba pikemat aega Helgele asendust"
"Nüüd siis üks Pärnus seisnud laev nimega Lili tundub sobilik ja on läbirääkimised siis praegu operaatori ja laevaomaniku vahel, et võtta see siis ajutiselt kasutusele - muidugi kui meri ei kaanetu." ütles Oravas TV3 e uudistele.
http://i50.tinypic.com/2dif6yu.png
Lili Pranglis 10.12.2009                             PL
Email again:

Lisa kommentaar

Nimi
E-mail
Kommenteeri