Prangli külaühing talgutest: sadam ja kirikuaed said uue näo.

mai 05, 2010
http://i41.tinypic.com/a1py6w.jpg
Klikka peale ja vaata suuremalt
Juba kolmas aasta järjest korraldas Prangli Saarte Külaühing MTÜ ,1.mail Prangli saarel koristus talguid .

Käesoleval aastal võeti sihiks Kelnase sadama territoorium ning sadamas paiknev kalakuur, mida pole koristatud kümmneid aastaid.

Lisaks ka kiriku ja kalmistuaia ümbruse puhastamine võsast ja prahist.


Külalisi keda vihm ning kole mere ilm ei heidutanud oli talgutel väga erinevaist Eesti paigust , ntx. Tartust , Tallinnast ning isegi Saaremaalt, keda oli kokku 60 inimest , kellele lisaks oli töötamas ka kümmekond Prangli oma elanikku. Peale tööd oli Prangli rahvamajas ühine supi ja koogi söömine , peale mida aga vaba aeg kuni paadi väljumiseni , rahvamajas  jagati ka külalistele Prangli kaarte , kellel oli huvi saare peale jalutama minna.


Seoses talgutega Prangli Saarte Külaühing koostas ka Prangli saare teede ja tänavate korashoiuks projekti Kohaliku Omaalgatuse programmi-st, kust taotleti rahastust murutraktori soetamiseks, mille abil saab siis saare avalikke territooriume korras hoida.

Projektile saadi ka rahastus , mistõttu antud masin on olnud Pranglis väga suureks abiks .


Siinkohal soovib Prangli Saarte Külaühing tänada kõiki talgutel osalejaid nii külalisi kui oma saare elanikke, sest  tänu just kõigile nendele töökatele kätele sai Prangli saare Kelnase sadam ning kirikuaia ümbrus täiesti uue näo.


Täname ka Viimsi vallavalitsust , kes võimaldas meie talgulistele tööks abivahendeid ning ülemere transpordi


Prangli saarte külaühing MTÜ

Pilt: Haldo Oravas
Email again:

Lisa kommentaar

Nimi
E-mail
Kommenteeri